Power on your business

Drupal pro Váš projekt

CMS DRUPAL je díky své architektuře velice univerzální systém, který lze efektivně využít pro projekty různého rozsahu a různých oblastí. Díky našemu řešení postaveném na systému DRUPAL získáte spolehlivé, bezpečné, rychlé, flexibilní a robusní řešení. Pro Váš projekt navrhneme, vytvoříme a zprovozníme řešení postavené na systému DRUPAL. Váš nový projekt umístíme na výkoné servery v moderním datacentru a Váš DRUPAL projekt budeme dlouhodobě spravovat.

 

Firemní web

DRUPAL je ideální řešení pro firemní webovou prezentaci bez ohledu na velikost firmy a rozsah prezentace. Podpora uživateských účtů a rolí umožňuje přizpůsobit správu prezentace firemní organizační struktuře. Pomocí uživatelských účtů lze registrovaným návštěvníkům nabídnout "bonusový obsah". Registrovaní zákazníci si mohou stáhnout např. dokumentaci, návod nebo jiný typ obsahu. Dále je možné implementovat  ankety, zasílání novinek emailem, kontaktní formuláře, dotazníky a mnoho dalších funkcí.V případě speciálních potřeb pro Vás požadovanou funkci připravíme pomocí zákaznického modulu. Díky otevřenosti DRUPALu se nestáváte zavislí na jednom dodavateli a můžete ušetřít značné finanční prostředky. 

Navrhneme, vytvoříme pro Vás grafický návrh webových stránek. Webové stránky implementujeme do redakčního systému  DRUPAL. Nainstalujeme a nastavíme potřebné moduly. Webovou prezentaci umístíme naše výkonné servery v moderním datacentru. Systém pro Vás můžeme  upravit na míru a vytvořit další funkce nebo moduly. Zaregistrujeme vhodnou doménu

 

eSHOP

Chcete na internetu nabízet zboží, které již prodáváte běžným způsobem? Potřebujete prodávat "nehmotné" zboží např. ve formě souborů ke stažení (hudba, videa, software), nebo  ve formě přístupu na web, zahrnující automatickou expiraci a renovaci přístupu.


Nabízíme implementaci internetového obchodu UBERCART. UBERCART je elektronický obchod postavený na prostředí Drupalu. Ubercart je zcela integrován s jádrem Drupalu a jeho rozšiřujícími moduly. Váš firemní web a e-shop tak můžete spravovat ve stejném prostředí. 

 

Blog

Blog je jednoduchá webová stránka obsahující nejčastěji příspěvky jednoho autora.Autor neboli "blogger" zde sděluje světu své názory, potřehy, komentáře nebo cokoliv co blogera zajímá nebo zaujalo. Základem úspěšného Blogu je systém přes který lze jednotlivé příspěvky editovat, třídit a publikovat. Kromě osobních blogů, které zaznamenali v poslední době obrovský rozvoj se dnes stále častěji objevují také firemní blogy. Firemní blog uvádí zákazníky do dění firmy tím, že  nabídne nové, zajímavé, mnohdy zatím neveřejné informace a to způsobem, který působí lidštěji a autenticky.


Připravíme a zprovozníme Váš osobní nebo firemní BLOG s administrací pomocí redakčního systému DRUPAL s podporou vytváření a editace příspěvků, vkládání obrázků, třídění příspěvků podle kategorií, funkce kalendáře, čtenářské komentáře, RSS čtečka.

 

Osobní stránka

Potřebujete rychle vytvořit osobní stránku ? Budete mít svatbu a potřebujete informovat pozvané hosty ? Chcete se s příbuznými a přáteli podělit o radost z Vašeho malého potomka ? DRUPAL je idální řešení nejen pro rozsáhlé firemní weby, ale i pro sdílení každodenních zážitků s Vašimi přáteli. Novinky, Fotogalerie, Ankety, Návštěvní kniha a mnoho dalších funkcí, které lze snadno implementovat díky velkému výběru modulů. Volbou volně dostupné šablony pro vzhled vašich osobních stránek můžete mít svůj osobní web za opravdu příznivou cenu.

 

Nainstalujeme a nastavíme DRUPAL na našich výkoných serverech pro okamžité použití. Nainstalujeme a zprovozníme vhodné moduly pro DRUPAL. Vybereme a upravíme pro Vás jednu z dostupných šablon.

 

Komunitní  web

Webové stránky pro Vaše sdružení, společenství nebo pro Vaše známé a přátele.
Vytvoříme pro Vás přehledný web s bohatými možnostmi administrace. Třídění informací do jednotlivých kategorií, podpora uživatelských účtů, hlasovací ankety, zasílání newsletterů, diskusní fóra, diskuse ke článkům, fotogalerie a mnoho dalších funkcí..

 

Další řešení

Díky flexibilitě systému DRUPAL lze v tomto systému implementovat také webové aplikace jako je rezervační a objednávací systém, skladový systém, HR, CRM, ERP, PLM, SCM a mnoho dalších unikátních řešení.