Power on your business

Provoz a správa Drupalu

Stejně jako každý jiný  IT systém, vyžaduje i redakční systém DRUPAL pro bezproblémový provoz určité parametry a podmínky. 

 

Technické požadaky pro provoz DRUPALu

 

- Webový server (Apache, IIS, doporučujeme Apache)
- PHP verze alespoň 5.2
- Alespoň 24MB limit paměti pro PHP, doporučujeme však vyšší
- Povolen soubor .htaccess a modul mod_rewrite pro čisté URL
- Povolené funkce v PHP: glob(), move_uploaded_file(), copy()
- Drupal nevyžaduje vypnutý safe_mode
- MySQL (či PostgreSQL, viz níže) alespoň verze 5.0

 

Pokud Váš server či stávající webhosting nesplňuje výše uvedené parametry nevadí. Máme pro Vás řešení! Nabízíme službu Drupal Hosting .

 

Drupal Hosting

 

Nabízíme Vám správu a další rozvoj aplikací postavených na systému DRUPAL. Drupalovské aplikace můžete provozovat na našich výkonných servrech. V takovém případě máte jistotu, že správný běh Vašich aplikací je pod neustálou kontolou a v případě, že by se vyskytl nějaký technický problém, tak jej náš profesionální team začne okamžtě řešit. Díky využívání vyspělé monitorovací technologie však dnes již dokážeme řadě problémů předejít aniž by vůbec vznikly. Outsourcing za využití služby Drupal Hosting je ideální pro zákazníky, kteří se nechtějí zabývat technickým pozadím běhu jejich aplikací. Můžete veškerá nastavování systémů nechat s důvěrou na nás.

 

Pro klienty kteří dávají přednost provozování internetových aplikací na vlastních servrech nabízíme možnost, že Vám Drupal na server nainstalujeme a provedeme veškerá nastavení.

 

V případě zájmu o službu Drupal Hosting  či odbornou instalaci redakčního systému Drupal na Váš vlastní server se na nás neváhejte obrátit.