Power on your business

FAQ

Je při objednávce služeb Synapse Technologies nutné osobní jednání?

 

S většinou našich zákazníků se osobně setkáváme. Spolupráce na dálku je však možná a i když se to může zdát problém, spolupráce na dálku funguje velmi dobře a ušetří spoustu času. Ke komunikaci se zákazníky používáme nejčastěji email. Telefon se sice může zdát být efektivnější, ale k emailům se snadno dá vrátit a v klidu si rozmyslet vhodné řešení. Požadavky jsou emailem jasně dané, takže se nestane, že by byla nějaká informace nenávratně zapomenuta či opomněna. Osobní setkání je samozřejmě vždy ku prospěchu věci, ale dá se bez něj obejít. Schůzku je možné si domluvit na tel. 774 788 699.

 

Co je to internetová doména?

 

Internetová doména je Vaše internetová adresa, pod kterou návštěvníci najdou Vaše webové stránky. Nejčastěji u nás používané domény mají příponu .cz, .eu, .com, .org apod. Doménu si můžete zaregistrovat sami, nebo to za Vás uděláme my. Za internetovou doménu se platí roční udržovací poplatek.

 

Co je Drupal?

 

Redakční systém ( CMS ) DRUPAL je díky své otevřené architektuře velice univerzální systém, který lze efektivně využít pro projekty různého rozsahu a různých oblastí. S řešením postaveném na systému DRUPAL získáte spolehlivé, bezpečné a rychlé internetové aplikace. Využití systému Drupal  je vhodné řešení pro Firemní web, eShop, Osobní stránky, Blog, Skladový systém, ….

 

Co je to webhosting?

 

Webhosting je prostor na serverovém počítači, kde jsou Vaše WWW stránky uloženy a odkud se zobrazují návštěvníkům. Webhosting si můžete zaregistrovat sami, nebo to za Vás bezplatně uděláme my. Webhosting je placená služba. 

 

Co je SEO optimalizace?

 

Cílem SEO - Search Engine Optimization - Optimalizace pro vyhledávače je získat pro web co nejlepší pozici ve vyhledávači. Výsledkem dobré SEO optimalizace je vyšší návštěvnost Vašich webových stránek či e-Shopu.

 

Jak rychle reaguje technická podpora v případě problému?

 

Garantovaná doba reakce je u kritických problémů v pracovní dny do 24 hodin, u problémů neohrožujících chod webu či e-shopu do 1 týdne.

 

Je možné si aplikaci nechat zprovoznit na vlastním serveru?

 

Provoz webových stránek či e-Shopu na vlastních serverech je možný, za zprovoznění na vlastních serverech se platí jednorázový poplatek. Servery musí splňovat požadavky na systém.